Our Current Students and the degrees they are working towards...

Thomas Albert

BS Mechanical Engineering

Isaac Bailey

BS Chemistry

Milaud Baumgartner

BS Mechanical Engineering

Maggie Beans

BS Electrical Engineering

Jared Boerger

BS Petroleum Engineering

Baxter Bond

BS Mechanical Engineering

Ramy Brooks

BS Geological Engineering

BS Geology

Haley Brown

BS Mechanical Engineering

Ron Burgett II

BS Petroleum Engineering

Justin Calkins

BS Petroleum Engineering

BS Geological Engineering

Charles Carlson

BS Computer Engineering

BS Computer Science

Hailey Chacon

BS Biology

BA Spanish

Rachel Conley

BS Geosciences

Ryan Cudo

BS Civil Engineering

Rachel DeWilde

BS Biological Sciences

BS Fisheries

Sterling DeWilde

BS Civil Engineering

Diloola Erickson

BS Petroleum Engineering

Yuzhun Evanoff

BS Biological Sciences

Robin Frost

BS Biological Sciences

Lance Gatter

BS Mechanical Engineering

Luke George

BS Mechanical Engineering

Sam George

BS Computer Science

Shamariah Hale

BS Fisheries

Monalisa Harpak

BS Computer Science

Josephine Hartley

BS Petroleum Engineering

Charles Holman

BS Mechanical Engineering

Katie Hopkins

BS Mechanical Engineering

Jasper Jackson

BS Petroleum Engineering

Sammie Jones

BS Mechanical Engineering

Ray Kangas

BS Mechanical Engineering

Hassan Kaplan

BS Chemistry

Brett Kirk

BS Civil Engineering

John Klein

BS Fisheries

Mindy Krzykowski

BS Mining Engineering

Ben Lane

BS Civil Engineering

Leilani Lestenkof

AAGeneral Program

Jessica Lewis

BS Wildlife Biology and Conservation

Teddy Martin

BS Petroleum Engineering

Brittany McCraw

BS Wildlife Biology and Conservation

Silas Moses

BS Mechanical Engineering

Derek Nashookpuk

BS Civil Engineering

Dalton Newbrough

BS Mechanical Engineering

Tayesia Nick

BS Natural Resource Management

Tim Nick

BS Civil Engineering

Ingrid Nicolai

BS Mechanical Engineering

Alex Nicori

BS Fisheries

Jason Paskvan

BS Mechanical Engineering

Jesstin Patterson

BS Petroleum Engineering

Will Riley

BS Chemistry

BS Mechanical Engineering

Timothy Robb

BS Geological Engineering

Mark Roseberry

BS Petroleum Engineering

Duane Shaffer

BS Mechanical Engineering

Laura Stahl

BS Biological Sciences

Karl Swanson

BS Mechanical Engineering

Liliane Ulukivaiola

BS Petroleum Engineering

Stefan Weingarth

BS Petroleum Engineering

AAS Process Technology

Mickey Wilson

BS Mining Engineering

Zackery Wright

BS Mechanical Engineering

Gunnar Wulvik

BS Biological Sciences

Raymond Zimmer

BS Mining Engineering

Back to Top